Правда про Чарлі

Правда про Чарлі (The Truth About Charlie / Правда о Чарли). США, 2002. Режисер Джонатан Демме. У ролях: [Марк Валберг->mark-walberg], [Тенді Ньютон->tandy-newton], [Тім Роббінс->tim-robbins], Джунг-Хун Парк, Тед Левін, Ліза Гей Гамільтон, Крістін Буассон, Стівен Діллан, Анна Каріна, Шарль Азнавур.

ICTV, неділя 10 лютого, 00.35

Після смерті свого чоловіка Чарлі Реджина (Ньютон) дізнається, що він був зовсім не тим, за кого себе видавав. Виявляється, Чарлі вкрав гроші у зграї колишніх десантників, які тепер переслідують Реджину. Вдову рятує її новий знайомий (Валберг), однак він теж має багато імен і зацікавлений у тому, щоб знайти сховані мільйони…

Відмовившись заради цієї стрічки від пропозицій знімати [«Безсоння»->insomnia] та [«Нестерпну жорстокість»->intocerable-cruelty], Демме («Оскар» за «Мовчання ягнят») зробив найгірший з усіх можливих виборів. Амбіційний задум римейку знаменитої «Шаради» (1963) Стенлі Донена за участю Кері Гранта і Одрі Хепберн перетворився на найгучніший провал режисера, як художній, так і касовий (3 млн. доларів у прокаті США). Спроба осучаснити сценарій класичного комедійного детективу виявилась жахливою, постановнику забракло гумору та відчуття стилю, проте основною причиною невдачі стали акторські роботи. Демме хотів віддати головну чоловічу роль [Віллу Сміту->will-smith], але не дочекався «чоловіка у чорному», який був зайнятий на зйомках [«Алі»->ali], і запросив Валберга. Це непоганий актор, однак його захоплення римейками є незрозумілим: у ролях, які до нього грали такі легенди кіно, як Кері Грант, Чарлтон Хестон («Планета мавп») та [Майкл Кейн->michael-cain] («Пограбування по-італійськи»), він виглядає досить-таки жалюгідно. Порівнювати афро-американку Ньютон з Хепберн взагалі не варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *