Джиперс Кріперс

Джиперс Кріперс (Jeepers Creepers / Джиперс Криперс). США, 2001. Режисер Віктор Салва. У ролях: Джина Філіпс, Джастін Лонг, Джонатан Брек, Патріція Белчер, Ейлін Бреннан.

ТРК “Україна”, неділя 10 лютого, 23.00

Прямуючи додому з коледжу, Тріш (Філіпс) та її брат Деррі (Лонг) випадково бачать, як таємничий незнайомець ховає у підвалі покинутої церкви загорнуте у простирадло тіло. Загадкова подія є лише початком нескінченого жаху, завдяки якому популярна у минулому пісня «Джиперс Кріперс» набуває зловісного змісту…

Виконавчим продюсером цього моторошного фільму виступив Френсіс Форд Коппола («Хрещений батько»). Зазвичай участь у проекті метра американського кіно вважається гарантією якщо не оригінальності, то достатньо високого професійного рівня картини. «Джиперс Кріперс» не є винятком: стрічка вирізняється з нескінченого потоку молодіжних фільмів жахів, хоча в ній, як завжди у подібних картинах, грають юні зірочки телесеріалів – Філіпс («Еллі Макбіл») та Лонг («Галактична подорож»). На щастя, цього разу нас лякають не остогидлими школярами-маніяками у масках, а невмирущою потворою невідомого походження. До основних достоїнств стрічки слід віднести напрочуд веселий та оптимістичний фінал (у найкращих традиціях жанру). Фільм непогано пройшов у прокаті США, зібравши понад 37 млн. доларів.

2 коментаря для “Джиперс Кріперс”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *