І цілого світу замало

І цілого світу замало (The World Is Not Enough / И целого мира мало). США, 1999. Режисер Майкл Ептід. У ролях: Пірс Броснан, Софі Марсо, Роберт Карлайл, Деніз Річардс, Джуді Денч.

Інтер, неділя 5 лютого, 21.00

Агент 007 (Броснан) отримує завдання охороняти дочку загиблого нафтового магната Електру (Марсо). Її хоче викрасти негідник Ренард (Карлайл), який не відчуває біль, бо живе з кулею у голові… Автори фільму зробили усе, щоб задовольнити смаки сучасного глядача. Витративши на зйомки 120 млн. доларів, вони перетворили стрічку на безперервний каскад трюків та спецефектів, здатний вразити будь-якого прихильника видовищ. Наприклад, кожна хвилина лише початкового епізоду переслідування коштувала приблизно 1 млн. Однак за цією навалою втрачається те, що колись було головним у «бондіані» – постать головного героя. Бонд-Броснан виконує у стрічці чисто функціональну роль. Він абсолютно серйозно і байдуже рятує світ, вбиває, закохується тощо. Давно зникли з серіалу легка іронія і шарм Шона Коннері, лишився у 80-х самопародійний Бонд Роджера Мура. Зараз зрозуміло, що саме ті давні стрічки, особливо серії 60-х років, що викликали стільки гніву і у радянських, і у західних критиків, були по-справжньому інтелігентною розвагою, якою захоплювались навіть такі великі митці, як Фелліні. Продюсери нової стрічки все ж не помилилися у своїх розрахунках. «Цілого світу замало» знайшов свого глядача, зібравши в прокаті більше 100 млн. доларів. Проте у любителів старих фільмів «бондіани» він неодмінно викличе ностальгію за колишнім героєм – самоіронічним шпигуном, який вмів насолоджуватись життям. Не рятують стрічку і європейські зірки Марсо і Карлайл, хоча їхні герої і є значно цікавішими за головного персонажа. А «Золота малина» Деніз Річардс як найгіршій акторці другого плану видається більш ніж заслуженою.

І цілого світу замало (The World Is Not Enough / И целого мира мало). США, 1999. Режисер Майкл Ептід. У ролях: [Пірс Броснан->pierce-brosnan], Софі Марсо, [Роберт Карлайл->robert-carlyle], Деніз Річардс, Джуді Денч.

К1, четвер 17 вересня, 22.00

[Агент 007->james-bond-1] (Броснан) отримує завдання охороняти дочку загиблого нафтового магната Електру (Марсо). Її хоче викрасти негідник Ренард (Карлайл), який не відчуває біль, бо живе з кулею у голові… Автори фільму зробили усе, щоб задовольнити смаки сучасного глядача. Витративши на зйомки 120 млн. доларів, вони перетворили стрічку на безперервний каскад трюків та спецефектів, здатний вразити будь-якого прихильника видовищ. Наприклад, кожна хвилина лише початкового епізоду переслідування коштувала приблизно 1 млн. Однак за цією навалою втрачається те, що колись було головним у «бондіані» – постать головного героя. Бонд-Броснан  виконує у стрічці чисто функціональну роль. Він абсолютно серйозно і байдуже рятує світ, вбиває, закохується тощо. Давно зникли з серіалу легка іронія і шарм Шона Коннері, лишився у 80-х самопародійний Бонд Роджера Мура. Зараз зрозуміло, що саме ті давні стрічки, особливо серії 60-х років, що викликали стільки гніву і у радянських, і у західних критиків, були по-справжньому інтелігентною розвагою, якою захоплювались навіть такі великі митці, як Фелліні. Продюсери нової стрічки все ж не помилилися у своїх розрахунках. «Цілого світу замало» знайшов свого глядача, зібравши в прокаті більше 100 млн. доларів. Проте у любителів старих фільмів «бондіани» він неодмінно викличе ностальгію за колишнім героєм – самоіронічним шпигуном, який вмів насолоджуватись життям. Не рятують стрічку і європейські зірки Марсо і Карлайл, хоча їхні герої і є значно цікавішими за головного персонажа. А «Золота малина» Деніз Річардс як найгіршій акторці другого плану видається більш ніж заслуженою.

1 коментар для “І цілого світу замало”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *