Людина-метелик

Людина-метелик (The Mothman Prophecies / Человек-мотылек). США, 2001. Режисер Марк Пеллiнгтон. У ролях: Рiчард Гiр, Лора Лiннi, Вiлл Паттон, Дебра Мессiнг, Люсiнда Дженнi, Алан Бейтс, Дейвiд Ейгенберг, Енн Макдонах’ю, Несбiтт Блейсделл.

Новий канал, понедiлок 12 вересня, 23.30

Життя журналiста Джона Клейна (Гiр) змiнюeться назавжди пiсля трагiчноi загибелi дружини в автокатастрофi. Одного дня герой загадковим чином опиняeться у маленькому мiстечку Пойнт Плезант, де стаe свiдком дивних подiй: час вiд часу деякi мiсцевi жителi спiлкуються з могутнiми нiчними створiннями, яких називають “людьми-метеликами”…

Цю стрiчку знято за мотивами книги, в якiй Джон А. Кiл описав результати свого журналiстського розслiдування у 60-х роках. Не дивно, що твiр Кiла зацiкавив “фабрику мрiй”: таeмничi iстоти, видiння, здатнiсть передбачати майбутнe i впливати на власну долю – з усього цього можна було створити кiностраву, яка припала б до смаку як iнтелектуалам, так i поколiнню, що виросло на “Секретних матерiалах”. Зйомки “Людини-метелика” почалися у сiчнi 2001 р., а прем’eру фiльму призначили на 28 грудня, щоб вiн мiг потрапити до числа “оскарiвських” номiнантiв. Проте картина Пеллiнгтона виявилась надто затягненою та нерiвною. Кiноакадемiя ii проiгнорувала, та й успiху в прокатi вона не мала.

Людина-метелик (The Mothman Prophecies / Человек-мотылек). США, 2001. Режисер Марк Пеллiнгтон. У ролях: Рiчард Гiр, Лора Лiннi, Вiлл Паттон, Дебра Мессiнг, Люсiнда Дженнi, Алан Бейтс, Дейвiд Ейгенберг, Енн Макдонах’ю, Несбiтт Блейсделл.

Новий канал, понедiлок 5 жовтня, 00.05

Життя журналiста Джона Клейна (Гiр) змiнюється назавжди пiсля трагiчної загибелi дружини в автокатастрофi. Одного дня герой загадковим чином опиняється у маленькому мiстечку Пойнт Плезант, де стає свiдком дивних подiй: час вiд часу деякi мiсцевi жителi спiлкуються з могутнiми нiчними створiннями, яких називають “людьми-метеликами”…

Цю стрiчку знято за мотивами книги, в якiй Джон А. Кiл описав результати свого журналiстського розслiдування у 60-х роках. Не дивно, що твiр Кiла зацiкавив “фабрику мрiй”: таємничi iстоти, видiння, здатнiсть передбачати майбутнє i впливати на власну долю – з усього цього можна було створити кiностраву, яка припала б до смаку як iнтелектуалам, так i поколiнню, що виросло на “Секретних матерiалах”. Зйомки “Людини-метелика” почалися у сiчнi 2001 р., а прем’єру фiльму призначили на 28 грудня, щоб вiн мiг потрапити до числа “оскарiвських” номiнантiв. Проте картина Пеллiнгтона виявилась надто затягненою та нерiвною. Кiноакадемiя її проiгнорувала, та й успiху в прокатi вона не мала.

1 коментар для “Людина-метелик”

  1. Нещодавно переглянув цю кінострічку на ТБ і був здивований цікавим фактом: зі слів персонажу фільму начебто в Україні існують легенди про людину-метелика. Спитав про таке свою дружину-горянку (з карпатського села), чи не чула, бува, про таке? Розсміялась у відповідь: НІ.
    Однак тема фільму близька до реальності. Зокрема програмування свого (і чужого) майбутнього, передбачення подій і явищ… Інтелектуалам і справді цей фільм може стати підгрунтям для роздумів.
    Думаю, що цей фільм матиме успіх в майбутньому. Сьогодні суспільство загалом до осмислення наміру автора книги ще просто не дозріло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *