Шлях зброї

Шлях зброi (Way of the Gun / Путь оружия). США, 2000. Режисер Крiстофер Маккворi. У ролях: Раян Фiлiпп, Бенiцiо Дель Торо, Джульeтт Льюiс, Джеймс Каан, Тай Дiггс, Нiккi Кетт, Скотт Вiлсон, Крiстiн Лiхман.

ICTV, четвер 16 червня, 23.25

Молодi злочинцi Паркер (Фiлiпп) та Лонгбоу (Дель Торо) викрадають вагiтну дiвчину Робiн (Льюiс), яка маe народити дитину сiмейнiй парi мультимiльйонерiв, i разом з нею вирушають в Мексику. Дiставшись маленького мiстечка, викрадачi вимагають по телефону викуп, але iх слiдом вже йде досвiдчений i небезпечний Джо Сарно (Каан)… Режисерський дебют Маккворi не сягнув таких вершин, як його вiдзначений “Оскаром” сценарiй “Звичайних пiдозрюваних”, але це досить цiкавий гiбрид кримiнальноi драми з трилером, цинiчний, жорстокий i з виразними персонажами. Зняти оригiнальний гангстерський фiльм зараз, пiсля Тарантiно i компанii, надзвичайно складно, i зовсiм уникнути штампiв Маккворi не вдалося, i все ж таки його робота заслуговуe на увагу. З акторського ансамблю особливо вирiзняються Каан i Дель Торо.

Шлях зброї (Way of the Gun / Путь оружия). США, 2000. Режисер Крiстофер Маккворi. У ролях: Раян Фiлiпп, [Бенiцiо Дель Торо->benicio-del-toro], Джульєтт Льюїс, Джеймс Каан, Тай Дiггс, Нiккi Кетт, Скотт Вiлсон, Крiстiн Лiхман.

Кіно, вівторок 24 листопада, 21.30

Молодi злочинцi Паркер (Фiлiпп) та Лонгбоу (Дель Торо) викрадають вагiтну дiвчину Робiн (Льюїс), яка має народити дитину сiмейнiй парi мультимiльйонерiв, i разом з нею вирушають в Мексику. Дiставшись маленького мiстечка, викрадачi вимагають по телефону викуп, але їх слiдом вже йде досвiдчений i небезпечний Джо Сарно (Каан)…

Режисерський дебют Маккворi не сягнув таких вершин, як його вiдзначений “Оскаром” сценарiй “Звичайних пiдозрюваних”, але це досить цiкавий гiбрид кримiнальної драми з трилером, цинiчний, жорстокий i з виразними персонажами. Зняти оригiнальний гангстерський фiльм зараз, пiсля Тарантiно i компанiї, надзвичайно складно, i зовсiм уникнути штампiв Маккворi не вдалося, i все ж таки його робота заслуговує на увагу. З акторського ансамблю особливо вирiзняються Каан i Дель Торо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *