Ранго

Ранго (Rango / Ранго). Анімація / вестерн / комедія. США, 2011. Режисер Гор Вербінскі. Ролі озвучують: [Джонні Депп->johnny-depp], [Айла Фішер->isla-fisher], [Ебігейл Бреслін->abigale-breslin], [Альфред Моліна->alfred-molina], Білл Найджи, Гаррі Дін Стентон, Рей Вінстон, Стівен Рут, Нед Бітті, Клавдія Блек.

rango-poster.jpg

Ранго – хамелеон, який жив у скляному акваріумі. Випадок приводить його у пустелю Мохаве, у містечко Бруд. Також випадково Ранго вбиває яструба, після чого завойовує повагу усіх місцевих жителів і стає шерифом містечка.

Це перший проект Вербінскі після трилогії “Піратів Карибського моря” і перша у його доробку анімаційна стрічка. Це також дебют в анімації майстрів спецефектів зі студії Industrial Light and Magic Їх досвід у створенні багатьох пригодницьких фільмів допоміг намалювати унікальне містечко Дикого Заходу. Свого головного героя режисер називає сумішшю відчайдушного журналіста Гантера Томпсона з Дон Кіхотом. Ідея картини виникла кілька років тому, ще до того, як Гор почав знімати піратську сагу. Вербінскі зустрічався і обмінювався ідеями з продюсером Джоном Б. Карлсом та автором дитячих книжок Дейвідом Шенноном. Вони розмовляли про те, що було б цікаво взяти класичний американський жанр вестерну і повернути його у нетрадиційне русло, не забуваючи при цьому про його коріння. Вдома Гор написав вісім сторінок сюжету, які й стали початком “Ранго”. Потім він відволікся на “Піратів” і тільки після третьої частини, коли йому захотілося трохи відпочити, дістав старі записи і запросив сценаристів Джеймса Ворда Беркета і Джона Логана.

З самого початку Вербінскі вирішив, що ідеальний кандидат на роль Ранго – Джонні Депп: “Не тільки тому, що у ньому є щось від ящірки, але ще й тому, що він може передати дивовижну суміш абсурду і зворушливості, примусити співчувати і сміятися від почуття незручності, яке Ранго відчуває у певні моменти”.

1 коментар для “Ранго”

  1. По моему очень даже интересный фильм. Смотрел на одном дыхании. Думаю еще даже пересмотреть. По 10ти бальной шкале оцениваю в 9 баллов. Так что советую посмотреть)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *