Злива

Злива (Hard Rain / Ливень). США, 1998. Режисер Майкл Соломон. У ролях: Морган Фрімен, Крістіан Слейтер, Ренді Квейд, Мінні Драйвер.

ТРК “Україна”, четвер 2 листопада, 21.50

Невелике американське містечко Хантінгбург терміново евакуюють через загрозу затоплення. Особлива увага при цьому приділяється мішку з трьома мільйонами з місцевого банку… Один з фільмів – “жертв “Титаніка”: якби він не вийшов на екрани у той час, коли екрани штурмував цей блокбастер, то, мабуть, зібрав би більшу глядацьку аудиторію. Принаймні у ньому вистачає динамічних та напружених сцен, і є кілька непоганих поворотів, пов’язаних з персонажами Фрімена й Квейда.

Злива (Hard Rain / Ливень). США, 1998. Режисер Майкл Соломон. У ролях: [Морган Фрімен->morgan-freeman], [Крістіан Слейтер->christian-slater], Ренді Квейд, Мінні Драйвер.

2+2, вівторок 29 березня, 21.30

Невелике американське містечко Хантінгбург терміново евакуюють через загрозу затоплення. Особлива увага при цьому приділяється мішку з трьома мільйонами з місцевого банку… Один з фільмів – “жертв [“Титаніка”->titanic]: якби він не вийшов на екрани у той час, коли екрани штурмував цей блокбастер, то, мабуть, зібрав би більшу глядацьку аудиторію. Принаймні у ньому вистачає динамічних та напружених сцен, і є кілька непоганих поворотів, пов’язаних з персонажами Фрімена й Квейда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *