Друзі по сексу

Друзі по сексу (Friends with Benefits / Друзья по сексу). Романтична комедія. США, 2011. Режисер Вілл Глак. У ролях: [Міла Куніс->mila-kunis], [Джастін Тімберлейк->justin-timberlake], [Емма Стоун->emma-stone], Патріція Кларксон, Річард Дженкінс, Вуді Харрелсон.

Friends_with_benefits_poster.jpg

З 28 липня стрічку “Друзі по сексу” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Головні герої, молоді й сповнені сил, відчувають одне до одного дружні почуття, проте стають коханцями з чисто практичних міркувань: їм набридло витрачати час на флірт, чужі примхи й ревнощі.

Сценарій з самого початку писався для Куніс та Тімберлейка, які і виконали головні ролі. Режисер і сценарист Вілл Глак суттєво переробив оригінальний драматургічний матеріал, написаний Кітом Мерріманом та Дейвідом А. Ньюменом. Він хотів, щоб стрічка нагадувала класичні “божевільні комедії” зі Спенсером Тресі та Кетрін Хепберн, старомодні історії, в яких заздалегідь відомо, чим усе закінчиться.

У травні 2010 р. студія “Скрін Гемс” офіційно заявила про запуск проекту у виробництво. Щойно у липні-серпні 2010-го почались зйомки вуличних сцен у Нью-Йорку, жовта преса стала писати про ніжні стосунки між Куніс та Тімберлейком. Прес-агенти обох акторів поспішили заявити, що їх клієнти ставляться один до одного, наче брат і сестра. Міла зовсім не збиралась зраджувати свого бойфренда Маколі Калкіна, з яким зустрічається вже вісім років. Він навіть приїздив на зйомки, коли вони перемістились з Нью-Йорка до Флориди. Тімберлейк же у вільний час спілкувався не стільки з Куніс, скільки з виконавцем однієї з другорядних ролей Енді Сембергом: чотири роки тому вони разом зняли пародійний відеокліп Dick in a Box і з того часу дружать.

Часом вуличні зйомки доводилось переривати через зовсім непередбачувані труднощі. Один з дублів сцени поцілунку Куніс та Браяна Грінберга був безнадійно зіпсований через те, що в цей момент повз них проїздив тюремний фургон, що перевозив в’язнів. Побачивши пару, що цілується, вони почали вигукувати дуже непристойні поради й коментарі; очікується, що цей дубль увійде в бонуси на DVD.

Нелегко було і знімати поцілунки Куніс та Тімберлейка: їх ріст відповідно 160 і 185 см, тому режисеру доводилось вибудовувати складні мізансцени для усіх інтимних сцен, щоб різниця не була такою очевидною. “Якщо ми знімали їх діалоги на загальному плані і обоє були присутні у кадрі, то виходило, що Міла розмовляє з груддю Джастіна, – сміється Глак. – Тому ми рідко зводили їх в одному кадрі, намагались знімати окремо”. Коли ж уникнути цього не вдавалося, наприклад, у сценах поцілунків, Мілі довелося вставати на спеціальну підставку, щоб не задирати голову занадто високо. Натомість для сцен, де герой майстерно грає у баскетбол з персонажем Харрелсона, занадто низьким виявився вже Тімберлейк: корзину довелося опустити на такий рівень, щоб актор міг до неї дострибнути. “Я вмію грати у баскетбол, але не так чудово, як мій герой”, – вибачався Джастін.

1 коментар для “Друзі по сексу”

  1. Сходил сегодня с подругой на эту комедию, ей – очень понравилось, а мне показалось, что на главную женскую роль нужно было взять другого актера…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *