Місія “Різдвяний порятунок”

Місія “Різдвяний порятунок” (Arthur Christmas / Секретная служба Санта Клауса). Анімація / комедія / пригоди. США, 2011. Режисери Сара Сміт, Баррі Кук. Ролі озвучують: [Джеймс Макевой->james-mcavoy], Х’ю Лорі, [Білл Найджи->bill-naiji], [Джим Броадбент->jim-broadbent], Імельда Стаунтон, Ешлі Дженсен.

arthur_christmas_poster.jpg

З 22 грудня стрічку “Місія “Різдвяний порятунок” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Існує ціла династія Клаусів, в якій почесний обов’язок Санти передається від батька до сина протягом понад 1000 років. Лише молодший син Клауса, Артур, зовсім не радує свого батька. Проте коли одна дитина помилково залишається без подарунка, саме Артур вирішує взяти справу у свої руки і врятувати Різдво.

Режисер фільму Сара Сміт написала сценарій разом зі своїм близьким другом і колегою Пітером Бейнемом. Сміт згадує, як невдовзі після того, як вона почала працювати в Aardman над новим програмним пакетом, Пітер подзвонив їй, сказав, що у нього є надзвичайна ідея, і коротко описав сюжет “Різдвяного порятунку”. Ідея відразу сподобалась Сарі – історія вийшла емоційною і смішною. “Я, як і багато інших, не розумів, як Санта всюди встигає, – каже Бейнем. – Як влаштована ця служба доставки? Очевидно, що одними санками з 8 оленями тут не обійшлося. Як виходить, що жоден радар чи супутник не фіксує настільки дивний об’єкт? Тоді у мене і почав вимальовуватись досить загадковий і привабливий світ для кіносюжету. Мені завжди подобались комедії. Тому в історії з’явився син Санти – майже такий самий непрактичний, як і я сам, і він свято вірить у Різдво. При цьому його абсолютно не приваблює перспектива натискати на якісь кнопки і взагалі брати участь у цій високотехнологічній операції”.

1 коментар для “Місія “Різдвяний порятунок””

  1. Кто хочет в Лондон? Jameson проводит конкурс – главный приз поездка в Лондон. Попробуйте снять фильм за 60 секунд!! Подскажите пожалуйста на какой фильм можно пародию сделать, что бы выстрелить и победить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *