Похмурі тіні

Похмурі тіні (Dark Shadows / Мрачные тени). Містична трагікомедія. США, 2012. Режисер [Тім Бертон->tim-burton]. У ролях: [Джонні Депп->johnny-depp], [Єва Грін->eva-green], [Мішель Пфайффер->michelle-pfeiffer], [Джекі Ерл Хейлі->jackie-earl-haley], [Хлоя Морец->chloe-moriz], Джонні Лі Міллер, [Хелена Бонем Картер->helena-bonham-carter], [Крістофер Лі->christopher-lee].

dark_shadows_poster.jpg

З 10 травня стрічку “Похмурі тіні” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

У XVIII столітті Барнабас Коллінз розбиває серце відьми Анжеліки, яка перетворює його на вампіра і ховає живцем. У 1972 р. його випадково звільняють зі склепу. Барнабас знаходить нащадків своєї сім’ї і вчиться жити у новому для себе світі.

Стрічка базується на однойменному популярному телесеріалі, який демонстрував канал АВС з 27 червня 1966 р. до 2 квітня 1971 р. Це було перше американське телешоу про вампірів.

Гример Джоел Харлоу і Бертон довгий час шукали ідеальну кольорову палітру для неживого, але дивно привабливого персонажа. Для того, щоб зробити його блідим, наче мрець, знадобилось кілька шарів спеціально замовленого товстого гриму. Контрасту з білою шкірою досягли завдяки темним колам під очима. Деппу був запропонований цілий набір іклів для його героя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *