Загнаний

Загнаний (The Hunted / Загнанный). США, 2003. Режисер Вiльям Фрiдкiн. У ролях: Томмi Лi Джонс, Бенiцiо Дель Торо, Коннi Нiльсен, Дженна Бойд, Леслi Стефансон.

1+1, вiвторок 30 серпня, 23.45

Аарон Хеллем (Дель Торо) – колишнiй член елiтного спецзагону, який виконував особливо небезпечнi завдання. Жахи вiйни скалiчили психiку Аарона, i пiсля звiльнення вiн не змiг повернутись до нормального життя. Коли Хеллем здiйснюe декiлька вбивств, ФБР доводиться звернутись до агента Л. Т. Бонема (Джонс), який тренував Аарона… Схоже, режисеру Фрiдкiну нiколи не вдасться повторити успiх двох своiх класичних картин – “оскароносного” “Французького зв’язкового” (1971) та моторошного “Екзорциста” (1973): починаючи з середини 70-х, жоден його фiльм не пiднiмався над пересiчним рiвнем. Не став винятком i “Загнаний” – ординарний кривавий трилер про мисливця i жертву, якi весь час мiняються мiсцями. Зйомки стрiчки почалися у лютому 2001 р. у Портлендi, однак у червнi були призупиненi на шiсть мiсяцiв через те, що Дель Торо пiд час роботи над сценою двобою з Джонсом пошкодив зап’ясток. Фрiдкiн та Джонс, якi вже працювали разом над “Правилами бою”, розраховували, що “Загнаний” стане прiквелом iх наступноi картини “Стрiлець” – екранiзацii роману “Точка удару” Стiвена Хантера, де актор знову мав перевтiлитись в агента Бонема, але скромнi касовi збори фiльму (30 млн. доларiв у прокатi США), напевно, внесли корективи у iх плани. Джонс не вперше граe суворого i справедливого мисливця на людей (подiбнi ролi вiн чудово виконував у “Втiкачi”, “Служителях закону” та “Подвiйнiй загрозi”) i знову робить це якнайкраще, проте навiть його талант та професiоналiзм Фрiдкiна не змогли замаскувати численнi “дiри” в сюжетi.

Загнаний (The Hunted / Загнанный). США, 2003. Режисер Вiльям Фрiдкiн. У ролях: Томмi Лi Джонс, Бенiцiо Дель Торо, Коннi Нiльсен, Дженна Бойд, Леслi Стефансон.

ICTV, четвер 9 жовтня, 23.00

Аарон Хеллем (Дель Торо) – колишнiй член елiтного спецзагону, який виконував особливо небезпечнi завдання. Жахи вiйни скалiчили психiку Аарона, i пiсля звiльнення вiн не змiг повернутись до нормального життя. Коли Хеллем здiйснює декiлька вбивств, ФБР доводиться звернутись до агента Л. Т. Бонема (Джонс), який тренував Аарона…

Схоже, режисеру Фрiдкiну нiколи не вдасться повторити успiх двох своiх класичних картин – “оскароносного” “Французького зв’язкового” (1971) та моторошного “Екзорциста” (1973): починаючи з середини 70-х, жоден його фiльм не пiднiмався над пересiчним рiвнем. Не став винятком i “Загнаний” – ординарний кривавий трилер про мисливця i жертву, якi весь час мiняються мiсцями. Зйомки стрiчки почалися у лютому 2001 р. у Портлендi, однак у червнi були призупиненi на шiсть мiсяцiв через те, що Дель Торо пiд час роботи над сценою двобою з Джонсом пошкодив зап’ясток. Фрiдкiн та Джонс, якi вже працювали разом над “Правилами бою”, розраховували, що “Загнаний” стане прiквелом їх наступноi картини “Стрiлець” – екранiзацiї роману “Точка удару” Стiвена Хантера, де актор знову мав перевтiлитись в агента Бонема, але скромнi касовi збори фiльму (30 млн. доларiв у прокатi США), напевно, внесли корективи у їх плани. Джонс не вперше грає суворого i справедливого мисливця на людей (подiбнi ролi вiн чудово виконував у “Втiкачi”, “Служителях закону” та “Подвiйнiй загрозi”) i знову робить це якнайкраще, проте навiть його талант та професiоналiзм Фрiдкiна не змогли замаскувати численнi “дiри” в сюжетi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *