Сукупність брехні

Сукупність брехні (Body of Lies / Совокупность лжи). Шпигунський трилер. США, 2008. Режисер [Рідлі Скотт->riddley-scott]. У ролях: [Леонардо Ді Капріо->leonardo-di-caprio], [Рассел Кроу->russel-crow], Голшифту Фарахані, Марк Стренг, Оскар Айзек.

body

Роджер Ферріс (Ді Капріо) – найкращий агент американської національної розвідки. Під час виконання завдань його життя часто залежить від голосу на іншому кінці засекреченої телефонної лінії – ветерана ЦРУ Еда Гоффмана (Кроу), який дистанційно керує військовими операціями за допомогою портативного комп’ютера.

Сценарій Вільяма Монахана базується на романі, написаному журналістом Дейвідом Ігнатіусом, який 10 років писав про операції, які ЦРУ проводило на Ближньому Сході. Скотт вважає, що книга Ігнатіуса вирізняється чітким розумінням того, що відбувається на лінії фронту і в чиїх руках знаходиться доля усього світу. Сам автор каже, що його як письменника завжди цікавило мистецтво обману.

Роль Аїші, уродженки Йордану, яка працює медсестрою у лікарні, виконала іранська актриса Голшифту Фарахані, дебютантка в американському кіно.

1 коментар для “Сукупність брехні”

  1. Впринципі було дивитися не нудно, нормальний середнячок, прикрашають фільм образи голів американської і особливо йорданської розвідки…це щось інше ніж те чим нас годують в кінотеатрах останнім часом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *