Перевага Борна

Перевага Борна (The Bourne Supremacy / Превосходство Борна). США, 2004. Режисер Пол Грінграсс. У ролях: [Метт Деймон->matt-damon], [Джоан Аллен->joan-allen], [Браян Кокс->brian-cox], [Джулія Стайлз->julia-stiles], [Франка Потенте->franka-potente].

ICTV, неділя 7 грудня, 22.00

Через три роки після подій “Ідентифікації Борна” ЦРУ знову починає переслідувати колишнього агента Джейсона Борна (Деймон), який втратив пам’ять. Коли внаслідок цього гине подруга Борна, він змушений знову вийти на стежку війни…

born-supr

Сценарій другого фільму з трилогії екранізацій романів Роберта Ладлема, як і першого, написав Тоні Гілрой. Режисером цього разу став не Лаймен, а британець Пол Грінграсс, відомий за малобюджетними стрічками «Кривава неділя» і «Теорія польоту». Зйомки проходили у Берліні, Москві та Індії. На американські екрани картина вийшла 23 липня 2004 р. і зібрала понад 100 млн. доларів. Це гідне продовження вдалого першого фільму, тільки цього разу без ліричної лінії (бідна Франка). Багато чудових трюків, а сцена перегонів на московських вулицях навіть була відзначена премією у цій галузі “Таурус”.

2 коментаря для “Перевага Борна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *