День, коли Земля зупинилась

День, коли Земля зупинилась (The Day The Earth Stood Still / День, когда Земля остановилась). Фантастичний трилер. США, 2008. Режисер Скотт Дерріксон. У ролях: [Кіану Рівз->keanu-reeves], [Дженніфер Коннеллі->jennipher-connelly], [Кеті Бейтс->kathy-bates], Джон Хемм, Джон Кліз, Джейден Сміт, Аарон Даглас, Елісон Даун, Ліенн Адачі.

Галактична федерація планет відправляє на Землю посланця Клаату з попередженням: якщо уряди не припинять знищувати природу, людство буде знищено. Однак земляне не вірять прибульцю, і йому не залишається нічого іншого, окрім як рятуватись…

day

Картина є римейком класичного фільму 1951 р., дія якого відбувалась у розпал “холодної війни”. Режисер Дерріксон відомий за фільмом 2005 р. “Шість демонів Емілі Роуз”. Зйомки проходили у Ванкувері. З трьох сценаріїв загибелі цивілізації, в екранізації яких Рівз брав участь, – [“Матриця”->matrix], [“Костянтин”->constantin], “День, коли Земля зупинилась” – актор називає найбільш ймовірним останній. Кіану було цікаво грати Клаату: його образ передбачає відчуженість від людей, до того ж актору завжди хотілось перевтілитись у зловісного персонажа.

Одну з ролей у картині виконав син суперзірки [Вілла Сміта->will-smith] – Джейден Сміт. Він вже зарекомендував себе як юний талант, знявшись разом з батьком у драмі “У пошуках щастя” , яка принесла йому премії “Teen Choice Award” та “MTV Movie Award”.

3 коментаря для “День, коли Земля зупинилась”

  1. Оригінал був сильною картиною, раджу подивитись тим, кого цікавить розумна, глибока фантастика. Цікаво, чи впораються з рімейком, чи не втратять посил оригіналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *