Початок

Початок (Inception / Начало). Фантастичний трилер. США, 2010. Режисер Крістофер Нолан. У ролях: Леонардо Ді Капріо, Кен Ватанабе, Джозеф Гордон-Левітт, Маріон Котіяр, Еллен Пейдж, Кілліан Мерфі, Том Харді, Том Беренджер, Лукас Хаас, Майкл Кейн.

inception_poster.jpg

Дом Кобб (Ді Капріо) – генеральний директор контори і водночас вправний злодій. Він займається крадіжками цінних секретів з глибин підсвідомості під час сну, коли людський розум найбільш вразливий…

Нолан каже про свій фільм так: “Інтернаціональний трилер? Історія божевілля і втраченого кохання? Або найперше голлівудське кіно про метафізичне пограбування? Правильно, це усе перелічене разом”. Світ “Початку” він розробив, взявши за основу ідею про “здатність людини проникати у чужі сни і отримувати доступ до знань і думок. Що станеться, якщо хтось зможе скористатися цим для власних цілей?” Нолан працював над сценарієм приблизно 9-10 років. Дом Кобб – ім’я, яке використовував професійний злодій у дебютній стрічці Крістофера “Переслідування”.

Початок виробництва картини кінокомпанія “Ворнер Бразерс” анонсувала 11 лютого 2009 р.; тоді ж були куплені права на екранізацію написаного Ноланом сценарію. Зйомки почались у Токіо 19 червня 2009 р. Основні зйомки стартували 13 липня і проходили у Лос-Анджелесі, Лондоні, Парижі, Танжері і Калгарі. Цього разу Нолан вирішив не користуватися камерою IMAX, бо хотів, що усі потенційно сюрреалістичні сцени зі снами були максимально наближені до реальності.

1 коментар для “Початок”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *