Копи на підхваті

Копи на підхваті (The Other Guys / Копы в глубоком запасе). Комедія / бойовик. США, 2010. Режисер Адам Маккей. У ролях: [Вілл Феррелл->will-ferrell], [Марк Валберг->mark-walberg], [Єва Мендес->eva-mendes], [Двейн Джонсон->dwayne-johnson], [Самуель Л. Джексон->samuel-l-jackson], [Майкл Кітон->michael-kiton].

the-other-guys-poster.jpg

Аллен Гембл (Феррелл) та Террі Хойц (Валберг) ведуть поліцейську бухгалтерію, однак якось настає їхній день: вони беруться за на перший погляд елементарну справу, а насправді цей злочин має шанс стати найбільшим за всю історію поліції Нью-Йорка.

Фільм переважно знімали у Нью-Йорку, і в кадр потрапили чимало місцевих пам’яток, від Волл-стріт до Рокфеллер-центру. Щодо динамічних сцен у Адама Маккея склалося чітке уявлення про те, що саме він хоче бачити на екрані. Він випробував цей прийом на зйомках комедії “Рікі Боббі – король дороги”: екшн-сцена не обов’язково повинна викликати у глядачів вибух сміху, проте має бути цікавою, видовищною і максимально реалістичною. Для втілення задуму на знімальний майданчик запросили Патріка Кроулі, який працював над кіносеріалом про пригоди Джейсона Борна. Зараз Кроулі називає співпрацю з Маккеєм та Ферреллом найбільш веселою роботою в кіно, яку він пам’ятає.

“Гембл та Хойц зовсім не вписуються у класичні образи героїв, яких звикли бачити у фільмах про двох напарників-поліцейських, – каже Феррелл. – Гембл – судовий бухгалтер, “штабний щур”. Цей хлопець ніколи не вилазить з контори і з головою занурився у паперову роботу. Хойц більш підготовлений до роботи на вулиці. Йому не терпиться вирватися з чотирьох стін і проявити себе у справжній справі”. Обидва актори називають ролі у “Копах” бажаними: Вілл давно хотів спробувати себе у пригодницькому сюжеті, а Марк Валберг мріяв знятися у комедії.

1 коментар для “Копи на підхваті”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *