Старий Новий рік

Старий Новий рік (New Year’s Eve / Старый Новый год). Романтична комедія. США, 2011. Режисер Гаррі Маршалл. У ролях: [Роберт Де Ніро->robert-de-niro], [Мішель Пфайффер->michelle-pfeiffer], [Гелі Беррі->hally-berry], [Джессіка Біл->jessica-biel], Кетрін Хігл, Сара Джессіка Паркер, [Гіларі Свонк->hillary-swank], Тіль Швайгер, Гектор Елізондо, Джон Бон Джові.

new_years_eve_poster.jpg

З 12 січня стрічку “Старий Новий рік” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Центральним стрижнем картини є зворотний відлік до початку 2012 р. Це розповідь про кохання, надію, прощення та другі шанси, яка ведеться від імені кількох сімейних пар та самотніх людей у найбільш блискучу ніч року.

Маршалл вважає, що Новий рік є “чудовою можливістю провести “інвентаризацію” свого життя, подумати над помилками, які здійснили у минулому році, і подумати про те, як можна було б вчинити інакше. Це час подякувати за те, що в тебе є. Це веселий, чудовий час, сповнений передчуття з маленькою дозою божевілля. Але це ще й свято надії, коли, здається, усе можливо, якщо ти захочеш спробувати ще раз”. Продюсери Майк Карц та Вейн Райс знову співпрацювали з Маршаллом і сценаристкою Кетрін Фугейт, які створили картину “День святого Валентина”. Всі разом вони розмірковували над десятками потенційних персонажів і сюжетів, які слід було звузити до кількох найяскравіших історій. “Ми обговорювали обставини і сюжетні лінії, які могли б краще за решту передати тематику фільму, розповівши нам про різні стосунки, – каже Фугейт. – Ми хотіли, щоб у нас були історії першого кохання, прощення, а ще ризику, звільнення від довгої тяжкої ноші, відродження почуттів, що здавались мертвими, виправлення помилок, народження дитини, нові стосунки, і кохання має бути рушійною силою у кожній з них”.

Роль Елізондо була спеціально написана саме для цього актора, улюбленця Маршалла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *