Клятва

Клятва (The Vow / Клятва). Мелодрама. США, 2012. Режисер Майкл Саксі. У ролях: [Рейчел Макадамс->rachel-mcadams], [Ченнінг Татум->channing-tatum], Скотт Спідман, [Джессіка Ленг->jessica-lang], [Сем Ніл->sam0neil], Тетяна Маслані, Венді Крюсон, Лукас Браянт, Діллон Кейсі, Рейчел Скарстен.

vow_poster.jpg

З 23 лютого стрічку “Клятва” можна переглянути у Львові у кінокомплексі “Планета кіно”.

Пейдж (Макадамс) і Лео (Татум) – молода сімейна пара, яка потрапляє в автокатастрофу. Внаслідок тяжкої черепно-мозкової травми з пам’яті дівчини стирається усе, що пов’язувало її з чоловіком. Коли вона виходить з коми, то навіть не впізнає Лео…

“Якось я прочитав газетну статтю про подружню пару, яка потрапила в автокатастрофу, – згадує голова компанії “Спайглас” Роджер Бернбаум. – Жінка втратила усі спогади про свого коханого чоловіка”. Незвична ситуація сама просилася на сторінки сценарію. Її героями були жителі Нью-Мехіко Кім та Крікіт Карпентери. Невдовзі Карпентер написав книгу про події, які відбулися з ним та Крікіт у 2000 р.

“По-перше, нам імпонувала можливість розповісти історію за реальними подіями, – пояснює свою зацікавленість проектом продюсер Джонатан Глікман. – Крім того, наскільки я знаю, подібний сюжет буде розкритий у кіно вперше. Але разом з тим він буде зрозумілий буквально кожному, тому що піднімаються вічні універсальні теми адаптації закоханих до стосунків, що змінюються з плином часу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *