Мисливці на привидів

Мисливці на привидів (Ghostbusters / Охотники за привидениями). Фантастична комедія / жахи. США, 2016. Режисер Пол Фіг. У ролях: [Меліса Маккарті->melyssa-mckarty], Крістен Віг, Кейт Маккіннон, Леслі Джонс, [Кріс Хемсворт->chris-hamsworth], Сесілі Стронг, [Енді Гарсіа->andy-garcia], Чарлз Денс.

ghostbusters_2016_poster

З 28 липня стрічку “Мисливці на привидів” можна переглянути у Львові у комплексі “Планета кіно”.

Еббі Єйтс, об’єднавшись з Ерін Гілберт, чудовим спеціалістом з квантової фізики, Джилліан Хольцман, блискучим інженером, та Петті Толан, співробітницею метрополітену, починає боротьбу з нечистою силою, яка тероризує Нью-Йорк…

Виробництво третьої стрічки про мисливців на привидів призупинилось майже на 15 років, доки за проект не взявся режисер Фіг.

Знятися у фільмі запрошували [Дженніфер Лоренс->jennifer-lawrence] та Ребел Вілсон. [Емма Стоун->emma-stone] відмовилась зніматись, бо не захотіла зв’язуватись з проектом, в якому, можливо, буде багато частин. Подейкували, що в команду також намагались запросити [Анну Феріс->anna-faris], [Алісу Мілано->alyssa-milano], [Енн Гетевей->enn-hetheway] та Елайзу Душку.

Майже усі актори з оригінальних “Мисливців” повернулись у цій стрічці, проте в зовсім інших ролях.

Зйомки проходили переважно у Бостоні та його околицях, в містечку Істон, а також на старій військовій базі “Southfield”. Бюджет картини – 144 млн. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *