Фантастичні звірі і де їх шукати

Фантастичні звірі і де їх шукати (Fantastic Beasts and Where to Find Them / Фантастические твари и где они обитают). Фентезі / пригоди. Великобританія-США, 2016. Режисер Дейвід Єйтс. У ролях: Едді Редмейн, Кетрін Вотерстон, Езра Міллер, [Колін Фаррелл->colin-farrell], [Рон Перлман->ron-perlman], [Саманта Мортон->samantha-morton], [Джон Войт->jon-voight], [Джонні Депп->johnny-depp].

fantastic_beasts_and_where_to_find_them_poster

З 17 листопада стрічку “Фантастичні звірі і де їх шукати” можна переглянути у Львові у комплексі “Планета кіно”.

Ексцентричний чарівник Ньют Скамандер (Редмейн) приїздить у 1926 р. у Нью-Йорк разом з бездонною магічною валізою, де повно чудернацьких чарівних істот. Коли ж деякі з них тікають на волю, герою доводиться шукати їх разом з новими друзями…

Це перша стрічка з серії фільмів, сценарії до яких пише Дж. К. Роулінг. Їх дія відбувається у тому ж світі, що й події “Гаррі Поттерів”, але задовго до народження головних героїв епопеї. Скамандер у цьому світі – дослідник магічних тварин і автор бестселера про них.

Перш ніж затвердити на роль Тіни Вотерстон, автори розглядали кандидатури Кейт Аптон та Елізабет Дебікі. На роль Ньюта претендували Метт Сміт та Ніколас Холт. На роль Куїнні розглядались Сірша Ронан, [Дакота Фаннінг->dakota-funning], [Крістен Стюарт->kristen-stewart] та Лілі Сіммонс, проте виконала її актриса і співачка Елісон Судол. На роль Джейкоба претендували Майкл Сера та Джош Гад, а дісталась вона Дену Фоглеру.

Бюджет картини – 180 млн. доларів.

1 коментар для “Фантастичні звірі і де їх шукати”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *