Ультиматум Борна

Ультиматум Борна (The Bourne Ultimatum / Ультиматум Борна). Шпигунський трилер. США, 2007. Режисер Пол Грінграсс. У ролях: [Метт Деймон->matt-damon], [Джулія Стайлс->julia-stiles], Джоан Аллен, Едгар Рамірес, Дейвід Стретерн, Педді Консідайн.

Джейсон Борн (Деймон) намагається розкрити змову у Москві, тоді як урядові агенти намагаються завадити йому. Герою доведеться побувати в Мадриді, Парижі, Нью-Йорку, Лондоні та Ризі.

bourne1.jpg

Продовження фільмів [“Ідентифікація Борна”->bourne-identity] (2002) та “Перевага Борна” (2004) і екранізація третього роману Роберта Ладлема про секретного агента Борна. У червні 2004 р. сценаристом фільму призначили Дена Гілроя. У той час проект ще не мав режисера, і навіть участь у ньому Деймона залежала від якості сценарного матеріалу. Пошук акторів розпочався у жовтні 2006 р. Грінграсс (режисер “Переваги”) запросив як акторів, вже знайомих з “Борном” (Стайлс, Аллен), так і новачків – Стретерна та Консідайн. На роль головного лиходія запрошували Гаеля Гарсіа Берналя, однак він відмовився, бо працював над своїм режисерським дебютом. Лиходієм став актор з Венесуели Едгар Рамірес ([“Доміно”->domino]). Зйомки почались в місті Танжер (Марокко). Бюджет картини – 125 млн. доларів.

1 коментар для “Ультиматум Борна”

  1. будем надеятся на удачное продолжение серии, интересно эта часть будет заключительной или же они решили сделать серию картин как когда-то “Джеймс Бонд” ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *