Джордана Брюстер

Джордана Брюстер (Jordana Brewster / Джордана Брюстер) народилась 26 квітня 1980 р. у сім’ї банкіра Елдера Брюстера та професійної манекенниці з Бразилії Марії Жоао. Хоча дівчинка народилась у столиці Панами, перші шість років свого життя вона провела в Англії. Потім родина переїхала на батьківщину її матері, в Бразилію. В столиці карнавалів Ріо-де-Жанейро Джордана навчилась розмовляти португальською мовою. Саме тут вона вперше привернула увагу бразильських глядачів, виконавши роль танцівниці у популярному дитячому шоу. Коли їй виповнилось 10 років, Брюстери перебралися на Мангеттен.

brust1x.jpg

У Нью-Йорку Джордана вчилась у католицькій школі для дівчат і професійній дитячій школі. Під час навчання вона виступила у кількох шкільних постановках (в одній з них виконала роль Ісуса Христа) і замінила одного з юних акторів в епізоді серіалу “Усі мої діти”. Невдовзі вона отримала роль у телешоу “Поки обертається світ”, яке стало трампліном для багатьох молодих актрис. “Коли я підписувала контракт на участь у цьому серіалі, я обіцяла моїй мамі, що це не зіпсує мене, а батькові – що вступлю до коледжу. Акторська професія втримала мене від проблем, – згадує Брюстер. – Я повинна була приходити на студію Сі-Бі-Ес о сьомій ранку, отже, у мене не було часу на дурниці”. Однак трирічний контракт з Сі-Бі-Ес завадив акторці знятись у хіті “День Незалежності” у 1996 р.

brust2.jpg

Через деякий час Джордану помітив [Роберт Родрігес->robert-rodrigues]. Він дав дівчині роль Делайли Проффітт, голови команди уболівальниць і головного редактора шкільної газети, у своєму фантастичному молодіжному трилері “Факультет”. Беручи участь у рекламній кампанії фільму, Брюстер з’явилась у спеціальному випуску MTV під назвою “Вторгнення фільмів, що лякають”, а відома фірма з виробництва одягу “Томмі Хілфігер” використала акторський склад картини для реклами своєї продукції.

brust3.jpg

Невдовзі після виходу “Факультету” Джордані запропонували роль у міні-серіалі “Шістдесяті”. Вступивши до Єльського університету (президентом якого з 1963 до 1977 р. був її дідусь Кінгман Брюстер), актриса знайшла час для зйомок в екранізації книги “Невидимий цирк”, де перевтілилась у сумну сестру героїні [Камерон Діас->cameron-dias]. Серед дисциплін, які Брюстер вивчала в університеті, були історія кіно, соціологія, англійська мова та електротехніка. Навчаючись на другому курсі, Джордана зіграла Мію Торетто, вродливу офіціантку і сестру лідера банди гонщиків у популярному бойовику [“Форсаж”->fast-and-furious] (2001) Роба Коена. Щоб якомога переконливіше виконати свою роль, акторка відвідувала школу автоводіння. “Усі хлопці в цій школі вживали наркотики, але я не думаю, що це було так кумедно, як їм здавалося, – розповідає Брюстер. – Вони по черзі сідали за кермо і ганяли зі швидкістю 80 миль на годину, і я серед них була єдиною “тихою”. Після цього актриса знялась у стрічках “Аннаполіс”, “У погоні за долею” та “Поряд з Грейс”. Незабаром її можна буде побачити у [“Форсажі-4”->fast-and-furious-4] разом з усіма її партнерами з першого фільму цього кіносеріалу.

1 коментар для “Джордана Брюстер”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *