Нiколи не розмовляй з незнайомцем

Нiколи не розмовляй з незнайомцем (Never talk to strangers / Никогда не разговаривай с незнакомцем). США, 1995. Режисер Пiтер Холл. У ролях: Ребекка Де Морней, Антонiо Бандерас, Деннiс Мiллер, Лен Карiу, Бо Старр, Тiм Келлехер.

ICTV, субота 25 червня, 23.00

Полiцейський психолог Сара Тейлор (Де Морней) закохуeться у вродливого молодого чоловiка Тонi Рамiреса (Бандерас). Однак з часом цi стосунки спричиняють вкрай неприeмнi змiни в життi Сари: хтось починаe погрожувати iй, пiдкладати всiляку гидоту, потiм вбиваe улюбленого кота… Все це подаeться так, що пiдозра падаe геть на всiх персонажiв, що оточують головну героiню. Був би цей трилер (попри численнi логiчнi дiри) цiлком непоганим, хоча б через дует Де Морней i Бандераса, якби вiдповiдь на питання, хто манiяк, не була настiльки простою. Чому вони завжди намагаються купити глядачiв за допомогою хитрих ходiв, якщо всi давно звикли, що манiяк – це той, кого пiдозрюють найменше? I кого ж ми пiдозрюeмо найменше? Отож бо.

Нiколи не розмовляй з незнайомцем (Never talk to strangers / Никогда не разговаривай с незнакомцем). США, 1995. Режисер Пiтер Холл. У ролях: Ребекка Де Морней, [Антонiо Бандерас->antonio-banderas], Деннiс Мiллер, Лен Карiу, Бо Старр, Тiм Келлехер.

К1, четвер 22 жовтня, 22.00

Полiцейський психолог Сара Тейлор (Де Морней) закохується у вродливого молодого чоловiка Тонi Рамiреса (Бандерас). Однак з часом цi стосунки спричиняють вкрай неприємнi змiни в життi Сари: хтось починає погрожувати їй, пiдкладати всiляку гидоту, потiм вбиває улюбленого кота… Все це подається так, що пiдозра падає геть на всiх персонажiв, що оточують головну героїню. Був би цей трилер (попри численнi логiчнi дiри) цiлком непоганим, хоча б через дует Де Морней i Бандераса, якби вiдповiдь на питання, хто манiяк, не була настiльки простою. Чому вони завжди намагаються купити глядачiв за допомогою хитрих ходiв, якщо всi давно звикли, що манiяк – це той, кого пiдозрюють найменше? I кого ж ми пiдозрюємо найменше? Отож бо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *