Містер Бін на відпочинку

Містер Бін на відпочинку (Mr. Bean’s Holiday / Мистер Бин на отдыхе). Комедія. Великобританія, 2007. Режисер Стів Бенделек. У ролях: [Ровен Аткінсон->rowan-atkinson], [Віллем Дефоу->willem-dafoe], Жан Рошфор, Емма де Коне, Карел Роден, Макс Болдрі.

Містер Бін вирушає відпочити на півдні Франції, всюди залишаючи за собою сліди своїх пригод. Бін знімає про свої мандри любительський відеофільм, який навіть примудряється показати на великому екрані Каннського фестивалю.

Другий повнометражний фільм, присвячений напрочуд популярному комедійному персонажу, який вперше з’явився на британському телебаченні 1 січня 1990 р. За два роки показу в Англії містер Бін заробив 123 мільйони фунтів стерлінгів, отримав дві премії “Еммі” і зробив свій серіал найбільш рейтинговим шоу десятиріччя. Перший художній фільм, присвячений цьому персонажу, вийшов на кіноекрани у 1997 р. Картина стала міжнародним хітом, проте Аткінсон був не дуже нею задоволеним: “По-перше, мені здалося, що у першому фільмі містер Бін забагато розмовляє, мені б хотілося, щоб він говорив менше. По-друге, стрічка вийшла занадто американізованою, надто схожою на американські сімейні комедії. Я хотів зробити більш європейське кіно”.

Сценарій другого “Біна” написали Роберт Дрісколл та Саймон Макберні. Зйомки картини почались 15 травня 2006 р. Щодо того, чи буде цей фільм про містера останнім, є доволі суперечлива інформація: деякі джерела стверджують, що Аткінсон більше не хоче грати свого найвідомішого героя, хоча в інтерв’ю він казав, що йому ще не набридло це робити.

1 коментар для “Містер Бін на відпочинку”

  1. нещодавно дивилася у кікотеатрі, кажу одразу, не всім сподобається. досить спицифічний фільм. але якщо ви раніше дивилися фільми з цим персонажем, то посмієтесь на славу)
    як на мене, то досить непогано))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *