Як все заплутано

Як все заплутано (It’s Complicated / Простые сложности). Комедія / мелодрама. Режисер Ненсі Маєрс. У ролях: [Меріл Стріп->meril-streep], [Алек Болдуїн->alec-baldwin], [Стів Мартін->steve-martin], Джон Красінскі, Лейк Белл, Хантер Перріш.

its-complicated.jpg

Джейн (Стріп) десять років розлучена з колишнім чоловіком, адвокатом Джейком (Болдуїн), але у них несподівано знову прокидаються романтичні почуття одне до одного. Завадою для відновлення їх союзу стає архітектор Адам (Мартін), якого запросили переробити кухню Джейн…

Ненсі Маєрс зняла цю стрічку за власним сценарієм і стала її продюсером разом зі Скоттом Рудіном (“Старим тут не місце”). Зйомки проходили з лютого 2009 р. у Санта-Барбарі та Нью-Йорку.

Стріп в останні роки часто виконує ролі, які можна зарахувати до комедійних (“Диявол носить “Прада”, “Мамма Міа!”, “Юлія та Джулія” тощо). Однак актриса запевняє, що це не свідомий вибір, причому жодний з цих образів вона стовідсотково комедійним не вважає. На питання, чи схожа вона на Джейн, Меріл відповідає, що передала героїні свій життєвий досвід, але останнє слово залишає за глядачем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *